מגנטים פולארויד לאירועים

הזמנת צלם מגנטים פולארויד לאירועים עם סגנון ייחודי. צילום אירועים זה אחד הדברים הכי חשובים בכל אירוע שעושים. האורחים שלכם מגיעים לבושים יפים לאירוע, והם ממש רוצים להם מגנט מיוחד. אתם רוצים להעניק להם מגנט עם תמונה יפה ומקצועית ומנגט שיחזיק לאורך זמן. צלם מקצועי ובעל ניסיון יעניק לכם כל זאת, ואפילו בסגנון של תמונות פולארויד. סנאפ צילום מציעים מגנטים פולארויד למגוון רחב של אירועים בישראל.

מהרו לשריין תאריך 0525-778283
צלם מגנטים פולארויד לאירועים

מגנטים פולארויד לחתונה

יש לכם חתונה ואתם רוצים מגנטים מיוחדים בסגנון פולארויד. כולם רוצים להזמין משהו מיוחד ליום המיוחד שלהם. מגנטים פולארויד לחתונה מעניקים לכם ולאורחים שלכם משהו מיוחד. שילוב של צילום סטילס מקצועי עם הדפסת מגנטים פולארויד לחתונות, מעניק לכם מזכרת מושלמת של מגנטים תרמיים בסגנון פולארויד. את החתונה שלכם האורחים יזכרו במיוחד עם מגנט פולארויד.

מגנטים פולארויד מחיר

מחיר מגנטים פולארויד יהיה יקר יותר מחבילת מגנטים רגילים. בהתאם לכמות המוזמנים תהיה תוספת עלות על מגנטים פולארויד לאירועים. צילום מגנטים פולארויד בדרך כלל מתחיל משלב קבלת הפנים ועד לסוף האירוע. במידה ואתם רוצים שהצלם ימשיך לצלם מעבר לשעות שקבעתם ניתן לבקש זאת. אם כבר סגרתם צלם מגנטים, בדרך כלל תוספת קטנה של כסף תשתלם לכם. אתם מכירים את האורחים שלכם ויודעים אם יש צורך בכמות גדולה של מגנטים. מומלץ להתאים את כמות שעות הצילום בהתאם לאורחים שיש באירוע שלכם.

מגנטים פולארויד
צילום מגנטים פולארויד

מסגרות למגנטים פולארויד

סנאפ מאפשרים לכם לבחור מסגרת פולארויד מתוך מאגר ענק. יש לנו מגוון רחב של מסגרות למגנטים פולארויד למגוון של אירועים שונים. מסגרות מגנטים פולארויד לחתונה, מסגרות פולארויד לבת מצווה ועוד. כל מסגרת מעוצבת על ידי מעצב גרפי מקצועי בעזרת תוכנות גרפיקה מתקדמות. אתם מקבלים מסגרת יפה עם צבעים חדים ויפים וכל אלמנט נראה באופן מושלם. נשמח לעצב גם לכם מסגרת פולארויד למגנטים בעיצוב אישי לאירוע שלכם. יש גם אפשרות לעצב מסגרת מגנטים בהתאם לעיצוב של ההזמנה לאירוע שלכם.

צילום תמונות פולארויד

צילום תמונות מגנטים פולארויד לאירועים באיכות טובה נעשה על ידי צילום באמצעות מצלמת DSLR מקצועית. כך בעצם מקבלים מגנטים פולארויד של פעם באיכות מעולה. בעבר צילמו תמונות פולארויד באמצעות מצלמת פולארויד מיוחדת, מה שמיוחד במצלמת פולארויד זה שהיא גם מצלמת וגם מדפיסה. בנוסף מקבלים תמונה בצורה של ריבוע במקום תמונה מלבנית. שילוב של מגנטים בסגנון פולארויד באירוע זה דבר מיוחד מאוד. כמו כן ניתן לשלב בלוקים מעץ לאירועים בצורה של תמונות פולארויד.

מגנטים פולארויד תרמיים

כמו כל החבילות מגנטים לאירועים של חברת סנאפ צילום, גם הפקת מגנטים פולארויד מתבצעת על ידי מדפסת תרמית. מגנטים פולארויד תרמיים נשארים באיכות מושלמת לשנים. הדפסה תרמית מבטיחה לך מגנטים שלא דוהים או מתקלפים. הכל נעשה כמובן עם שילוב של צילום סטילס מקצועי ואיכותי. כך אתם מקבלים מזכרות מגנטים פולארויד ברמה הטובה ביותר שיש בענף בישראל.

מדפסת פוטו תרמית

מגנטים עם אחריות

הפקת מגנטים תרמיים עם אחריות לשנים רבות למגנטים שלא מתקלפים ולא דוהים

ציוד צילום מקצועי

מקצועית DSLR מצלמה

צילום באמצעות ציוד צילום מקצועי כולל מצלמה מקצועית ואביזרי צילום איכותיים

עיצוב מסגרת פולארויד

מסגרת בעיצוב אישי

שירות עיצוב מסגרת למגנטים פולארויד על ידי מעצב גרפי מקצועי ללא תוספת תשלום

סנאפ מגנטים פולארויד לאירועים

צילום מגנטים פולארויד לאירועים על ידי צלם מומלץ בעל ניסיון. מגנטים פולארויד לחתונות בנוסף לאירועים כמו חינות, בר מצווה, בת מצווה ועוד. נפוץ מאוד להזמין צלם מגנטים לכל אירוע על מנת לתת מזכרת מגנט לאורחים. צילום מגנטים באירועים מתבצע בעזרת ציוד צילום מתקדם ומקצועי, וכל תהליך הדפסת מגנטים באירוע מתבצע על ידי מדפסת תרמית מקצועית. בתהליך הפקת מגנטים פולארויד לאירועים מדפיסים מגנט בצורת ריבוע, כך מקבלים מגנט בצורת תמונת פולארויד קלאסית וכמובן עם מסגרת פולארויד. הצוות שלנו ידאג להעניק לך את המגנטים ברמה הגבוהה ביותר, כמו כן חשוב לנו לתת שירות מקצועי ואדיב לכל הלקוחות.